Буде органік – буде Talk!
Close
Бізнес-інструмент

Organic Meeting Planner

Бізнес-інструмент для ефективної участі у міжнародних виставках
Всі, хто хоч раз брав участь у бізнес-заходах, вже самостійно переконалися, що вхідний квиток — це не більше 10% успіху. І неважливо, скільки ви заплатили за нього і наскільки конкурентна ваша пропозиція. Процес підготовки — це насамперед планування. Планування зустрічей, підготовка до них, їх проведення, супровід необхідними коментарями і нотатками, і в кінцевому підсумку знову планування подальших кроків.

Ми лише організатори. Ми не можемо впливати на результативність угод і продуктивність участі. Але ми можемо допомогти бути ефективнішими самим учасникам і озброїти їх усім необхідним.
Дмитро Титаренко
Organic Export Promoter
Organic Meetings Planner — це не нова технологія. Його було розроблено ще спеціально до АГРОПОРТ-2015, але з цим інструментом тоді, мабуть, просто випередили час.

У користуванні Organic Meetings Planner досить простий і призначений для накопичення всіх матеріалів виставки.
Перший розділ містить допоміжні матеріали. Таск-листи з основними завданнями з підготовки на період до і після виставки.
Форми для супроводу бізнес-зустрічей (для кожного учасника павільйону їх по 150 шт.).
Фідбек-лист, який дозволить команді організаторів оцінити власну ефективність, а учасникам — висловитися.
Форма попередньої реєстрації на національні івенти і, звичайно ж, BIOFACH 2020.
Другий розділ присвячений безпосередньо дням виставки — 13-16 лютого. Починається він зі щоденника зустрічей — зведеного листа з основними бізнес-днями виставки. Для кожного з трьох днів виділено окремий простір, де є місце для деталізації зустрічей, поточних завдань, нагадувань, заміток, нових ідей і нових контактів.
Є розділ для «наполеонівських планів», де після кожної зустрічі можна фіксувати плани і завдання на наступні 3 місяці.
Тож є можливість розпланувати на рік аж до наступного BIOFACH 2020.
Та знову контакти!
Тут же є каталог всіх учасників Національного павільйону, місце для візиток та інших карток.
Рівно 2 тижні залишилося до головної органічної події — виставки . Учасники виставки BIOFACH 2019отримали від команди Агропорт Україна цей новий бізнес-інструмент — Organic Meeting Planner.
Для інших учасників виставки організатори підготували 100 подарункових експрес-планінгів.
BuyBioBot
Асистент органічного експортера, який допоможе зорієнтуватися у головних питаннях та усім бажаючим дізнатись вартість будь якого продукту