Буде органік – буде Talk!
Close
купуй органік в україні

Organic Buyer Pack

Промо-пакет для іноземних покупців
Бізнес сьогодні подібний руху по ескалатору, що рухається в протилежному напрямку. Для того, щоб залишатися на місці і не відкотитися далеко назад, як мінімум, необхідно виконувати елементарні маркетингові кроки. Ну, а якщо ви вирішили рвонути вперед на обгін конкурентів, то потрібні інші темпи і максимум інструментів.

Саме виставка є тим самим єдиним унікальним і універсальним заходом, в якому можна використовувати максимум інструментів маркетингу. Щорічно сотні компаній в десятках галузей збираються на різних майданчиках, де кожен учасник ставить для себе конкретні цілі. Всі вони, безумовно, об'єднані одним спільним бажанням – просунутися вперед! Показати себе, подивитися на конкурентів, зустрітися з потенційними постачальниками і клієнтами … Проте, результати у всіх виявляються різними. А залежать вони від інструментів комунікацій, серед яких велика роль відводиться саме візуальним інструментам.

Дмитро Титаренко
Organic Export Promoter

Учасники проекту

Оператори органічного ринку України
BuyBioBot
Асистент органічного експортера, який допоможе зорієнтуватися у головних питаннях та усім бажаючим дізнатись вартість будь якого продукту