Буде органік – буде Talk!
Close
Асистент з експорту

LifeHack How2Biofach

Органічні поради для майбутніх експортерів
Так скільки ж потрібно витратити, щоб потрапити на BioFach?
Це питання, напевно, цікавить багатьох гравців органічного ринку України, особливо тих, хто на старті цього бізнесу, але на участь в якості експонента ще не наважилися, а от статус відвідувача, який дасть змогу налагодити бізнес- зв'язки – саме те, що потрібно. Тим більше, що є безліч можливостей для заочної участі – більш детально на офіційному сайті Organic Ukraine Business Hub

Agroportex.bio по традиції підготував поради для тих, хто готується до поїздки у Нюрнберг. Як асистент для аграріїв на ринку органіки, цей ресурс буде допомагати не лише комунікувати з потенційними партнерами, але й планувати поїздки на профільні події так, щоб вони були максимально вигідними тапродуктивними. А єдиний інструмент, який для цього знадобиться – смартфон, який завжди під рукою.
How2Biofach
Плануємо та бронюємо
Квиток на виставку
Квиток на виставку
BioFach.de
Якщо ви плануєте відвідувати всі виставкові дні, значно дешевше купувати квиток в інтернеті. У цьому випадку він обійдеться у 69 Євро. Він дає доступ на виставку у всі дні її проведення.

Квиток на BioFach, придбаний в дні заходу, коштуватиме на 20% дорожче.

Бронювання онлайн
Транспорт до Нюрнберга
Транспорт до Нюрнберга
WizzAir.com
Бронювати квитки найвигідніше на WizzAir.com. Нема сенсу розглядати інші варіанти трансферів, тому що цей лоукост дозволить вже через 2 години після вильоту з Києва бути у Нюрнберзі. Це прямий рейс, який відправляється з аеропорту Київ (Жуляни). До речі, дуже зручні дати вильоту – з Києва 11 лютого о 09:30, за денm до старту виставки. Рейс із Нюрнберга – 15 лютого о 12:05, в останній день BioFach.

Купуючи квитки на WizzAir*, зверніть увагу, що мінімальний тариф (BASIC TRAVEL LIGHT) включає лише ручну поклажу до 10 кілограмів, за яким квитки в обидва кінці обійдуться приблизно у 160 Євро. Якщо ж ви будете з додатковим багажем до 20 кілограмів (WIZZ GO PACK & SAVE) – вартість квитків зросте приблизно до 300 Євро в обидва боки. Забронювати їх можна на сайті або через мобільний додаток.

* Ціни на квитки постійно змінюються, залежно від того, скільки часу залишилось до відправлення.

Бронювання онлайн | GooglePlay | AppStore
Транспорт до Києва
Транспорт до Києва
Кияни мають переваги, оскільки прямий авіарейс вилітає з Жулян, а от мешканцям інших регіонів потрібно буде витратити близько 30 Євро на проїзд до Києва і назад. Забронювати квитки можна на сайті чи через мобільний додаток.

Бронювання онлайн | GooglePlay | AppStore
Документи
Документи
Якщо ви встигли оформити біометричний паспорт – віза не потрібна.

Під час подорожування до Німеччини Краще мати при собі роздруковані квитки на виставку, підтвердження заброньованого житла та квитки на зворотній рейс
Транспорт по Нюрнбергу
Транспорт по Нюрнбергу
VGN.de
Для проїзду по Нюрнбергу найвигідніше купувати проїзний квиток (Zone A) на громадський транспорт. Проїзд у метро в дні виставки буде безкоштовним для тих, хто пред'явить квиток відвідувача Biofach. Тому, якщо ви не плануєте інших поїздок, заощаджити можна навіть на проїзному.

Якщо ж обмежуватися лише поїздками на метро ви не хочете, обирайте квиток «7-Tage-MobiCard».Він коштує 26,70 Євро, діє 7 днів і дає можливість користуватися всіма видами громадського транспорту, крім таксі. Його можна придбати в аеропорту у день прибуття. Але ж все ж таки радимо замовити онлайн на сайті або через мобільний додатокперевізника – після рейсу великі черги до «квітко-матів» ;)

Бронювання онлайн | GooglePlay | AppStore
Проживання
Проживання
Airbnb.com
Варіант житла можна шукати на booking.com– тут ціни на готелі стартують від 430 євро за добу, але бронювати індивідуальні апартаменти значно дешевше на airbnb.com, де пропонуються дуже вигідні варіанти, які допомагають зекономити. При ранньому бронюванні ціни на хостел стартують з 30 Євро за ніч, індивідуальні кімнати – від 60 Євро (при ранньому бронюванні – від 40 Євро). Житло найкраще обирати в Нюрнберзі. Від головного залізничного вокзалу міста до місця проведення BioFach – близько 20 хвилин їзди.

Бронювання онлайн | GooglePlay | AppStore
Планування зустрічей
Планування зустрічей
B2match.io
З 2018 року організатори виставки запустили корисний ресурс для учасників, де кожен може подати онлайн заявку на організацію зустрічі під час BIOFACH: b2match.io

Кожен відвідувач може безкоштовно скористатись кімнатою для проведення ділових зустрічей, якщо зареєструється онлайн.
Ділова програма
Ділова програма
За 4 дні виставки пройде кілька десятків конференцій та семінарів. Детальну програму можна як завжди знайти на сайті Biofach.de.
Українські традиції
Українські традиції
Якщо ви плануєте відвідування українського павільйону незабудьте взяти вишиванку.

Спільне фото українських учасників та партнерів Українського павільйону за традицією відбувається на другий день заходу
Додаткові витрати
Додаткові витрати
Інтернет, мобільний зв'язок та харчування
І на виставці, і під час прогулянок Нюрнбергом, вам знадобиться інтернет. Є два варіанти – купити одноразову картку, яка коштує 20-30 Євро, або ж можна користуватися карткою українського оператора в роумінгу. Наприклад, якщо поповните Vodafone на 500 гривень, то отримаєте 500 Мб,500 хвилин на розмови та 500 SMS&MMS на всі напрямки. Для запланованих дзвінків та роботи навігатора цього буде цілкомдостатньо.

Якщо ви їдете на BioFach 2019, купувати у Нюрнберзі картку туриста сенсу немає. Вона дає лише дві безкоштовні поїздки та два безкоштовних квитки в музеї, а коштує близько 28 Євро. За ці ж гроші ви уже маєте проїзний квиток на всі види транспорту.

Спланувати харчування та «культурну програму» так, щоб хоча б приблизно порахувати суму, необхідну для цього, можна за допомогою інтернет-сервісів для туристів, завдяки форумам чи гідам. Як варіант, можна спробувати знайти заклади громадського харчування з приємними цінами на www.tripadvisor.ru.
17–20 лютого
17–20 лютого
Enjoy your trip!
But buy organic in Ukraine ;)
Оптимальна вартість відвідування
(без урахування харчування)
Отже, порахувавши основні витрати, ми бачимо – щоб потрапити на BioFach, відвідувачеві з України знадобиться до 800 Євро (якщо про все потурбуватися до 9 лютого).

Варто врахувати, що потрібно неодмінно мати з собою якусь суму на непередбачені витрати. Щоб ці «інвестиції» у ваш бізнес окупились, не забувайте спланувати свої ділові зустрічі на виставці в робочому кабінеті на сайті BioFach!
Експортний ринок Німеччини
За підсумками 2018 року Німеччина займає 2-е місце серед країн-імпортерів української органіки
1 175
експортних операцій
615,2
млн. грн виручки
41
тис. тонн продукції
80
операторів-покупців